Misyonumuz;

Modern mimariye değer katacak, mobilyanın dayanıklılık, sağlamlık ve uzun ömür ile harmanladığı esnekliğini, estetiğe dönüştüren, doğanın renklerini, mekanların bütününe en güzel şekilde senkronize eden, güvenliği ve kaliteyi teknolojinin son imkanları ile bütünleştiren ahşap mekanlar ve mobilyalar üretmektir. Zamanın şartlarına ve bireylerin taleplerine paralel olarak ürünlerimizi sürekli geliştirerek yeni alternatifler sunmaktır.

Vizyonumuz;

Sürekli yenilenen mimaride, önemli yer tutan ahşap sektörüne yabancı olmayan bir tür olmasına rağmen, ülkemizde çokta iyi anlatılmamış olan ahşap kaplama seçeneğine yeni bir yol açmayı, bu açtığımız yolda lokomotif firma olmayı amaçlıyoruz. Evinizin ve iş yerinizin vazgeçilmezi olan ahşap, her yapıda olması gereken bir bütün olmaktan çıkarıp, renkleriyle içinizi ferahlatan, dizaynı ile tebessüm ettiren, güvenliği ile aklınızı geride bırakmayan bir araca çevirmeyi hedefliyoruz.

  •  Teak deck uygulama
  •  Teak masif parke uygulama
  •  Tropikal ahşap mekanlar
  •  Iroko deck uygulama
  •  Iroko masif parke uygulama
  •  Tropikal ahşap uygulamalar

Mimaride Yükselmekte Olan Trend; Teak Ağacı ve Teak Deck

Güneş altında zamanla kendi kendine koyulaşan Teak Deck, zaman içinde çok daha şık bir görüntüye kavuşur. Bundan dolayı özellikle sadece işlevsellik ve dayanıklılığın önemli olduğu yerlerde değil, şık olması amaçlanan mekanlarda da tercih edilen bir ağaç türüdür. Özellikle yat decklerinde tercih edilen Teak ağacı, aynı zamanda mimarların gözü okşayan, seçkin ve rahat mekanlar oluştururken tercih ettikleri ilk ağaçlardandır. Mobilya ve kaplama olarak da tercih edilen Teak ağacının akustik özellikleri de çok başarılıdır. Rengi altına kaçan hafif bir kahverengi olan Teak ağacının günümüzde kullanım alanı oldukça genişlemiştir. Özellikle Teak Deck olarak adlandırılan, daha çok yazlıklarda ve etrafı açık müstakil evler ve villalarda tercih edilen uygulama, ülkemizde de hızla yaygınlaşmaktadır.

Kullanımı Pratik ve Şık Teak Deck Uygulamaları

Teak Deck Uygulamaları ile evin dışında şık, temizlemesi ve bakımı rahat, dokunması zevk veren bu yapılar aynı zamanda yerden gelebilecek soğuk, nem ve böceklere karşı da bir bariyer oluşturmakta ve oturanların konfor ve keyfini arttırmaktadır. Evlerin değerine değer katan, yaşam kalitesini arttıran bu uygulama için talep her gün artmaktadır.

Her ağaç ve ahşap işinde olduğu gibi Teak Deck uygulamalarında da doğru ölçü alma, doğru kesim ve doğru montaj büyük önem taşımaktadır. Hatalı yapılan uygulamalar, Teak ağacının çabuk aşınmasına, zaman içinde çirkin bir görüntü oluşturmasına sebep olabilmektedir.

Teak Deck Fiyatları

Teak Deck fiyatları; Malzeme, Takım ve Anahtar Teslim Uygulamalı olarak farklı şekilde fiyatlandırma yapılır. Malzeme (Deck), Takım (Deck, Karkas, Aparat, Yağ) ve Anahtar Teslim Uygulamalı (Deck, Karsas, Aparat, Yağ, Nakliye, Montaj) olarak farklı seçeneklerde müşterinin isteğine göre hesaplanır. Anahtar teslim Teak Deck uygulamalarda zeminin durumuna ve uygulama yapılacak yere göre fiyat verilir. Zeminin düz olması durumunda sadece ahşap karkaslar kullanılarak uygulama yapılırken zeminin bozuk olması veya toprak, çim gibi alanlara yapılması durumunda yerden yükseltilmiş ahşap konstrüksiyon kurularak uygulama yapılır ve bu şekilde uygulanacak olan yerlere göre fiyat çıkartılır. Farklı ahşap deck uygulamalarında ağacın cinsine göre fiyatlar değişiklik gösterir.

Hizmet Bölgeleri