iroko deck kaplama

iroko deck kaplama
iroko deck kaplama

İroko deck kaplama  İroko egzotik bir ağaçtır. Afrika kökenli olduğu bilinmektedir. İroko son derece dayanıklı, renk ve görünüm açısından estetik bir görünüşe sahiptir. İroko egzotik bir ağaçtır. Afrika kökenli olduğu bilinmektedir. İroko son derece dayanıklı, renk ve görünüm açısından estetik bir görünüşe sahiptir. Bahçenize özel bir görünüm sağlayacaktır. İroko ağaçları ıslak zeminler de ve diğer dış mimari elemanlar için kullanışlıdır. Deck yapımında kullanılacak teak’den sonra en iyi ağaç türüdür. Renk tonu ve doku olarak teak’e en yakın ağaç olması ve fiyatının da çok uygun olması tercih edilmesinde etkendir. Bahçenize özel bir görünüm sağlayacaktır.

İroko ahşap kaplama, genel olarak milyarlık lüks yatlarda kullanıldığı modası olduğu gibi, elbette bahçe mobilyası yapımında da kullanıldığı bilinmektedir.

Dış odunu gri, iç odunu sarımsı açık kahverengi olup, iç odunu açık havada ve kendiliğinden koyulaşıp koyu kahverengi olmaktadır. Suyu adeta itmektedir. Böcek ve mikroorganizmalar tarafından kolay yıkılamaz. Zor verniklenmektedir. Hava kurusu özgül ağırlığı yaklaşık 0,66 gr/cm3’ olarak bilgi edinilmektedir. Dünya da ve özellikle ülkemizde yaygın şekilde dış mekan uygulamaların da ya da iç mekanlar da parke olarak tercih edilen iroko, sert ağaçlar arasında en çok beğenilen ve çeşitli uygulamalar da tercih edilen bir yöntemdir.

Decking( dış mekan parke ) uygulamalarında da çok yüksek talep görmektedir. Afrika’dan ithal ettiğimiz birinci sınıf iroko ağaçları yüksek kalite standartları olan değerli müşterilerimize temin etmekteyiz. Dış mekanlar da kullanıldığında düzenli bir bakım ve çok sık yağlama gerektirmemektedir. Sezon başların da ya da sonlarında bakım yapsanız yeterlidir.

İroko deck bakımı için, dış mekanlar da kullanıldığında düzenli bir bakım gerek duyulmamaktadır. Çok sık yağlama gerektirmemektedir. Sezon başların da ya da sonlarında bakım yapsanız yeterlidir. Bahçenize özel bir görünüm sağlayacaktır. Bakım yapınca yeni hissi katacaktır sizlere.

Ahşaptaki Özel Tasarım

Tasarım harikası dış mekân tasarımları yaptırmak için kaliteli ve modern bir ahşap dekorasyon arıyorsanız Garden star sitesini tercih edebilirsiniz. Sitede kaliteli ve şık dekorasyon çalışmaları yapılıyor. Teak deck uygulama seçenekleri arasından sizin mekânlarınız için en uygun olan seçenekleri sitede bulabilirsiniz. Tarz bir dış mekan tasarımı yaptırmak için ahşap malzemeyi kullanmak istiyor ve bu alanda profesyonel hizmet sağlayan bir firma arıyorsanız siteyi tercih edebilirsiniz. En kaliteli ahşap malzemesinin sağlam ve dayanıklı bir yapı oluşturacağı ürünlere sahip olmak için siteyi tercih edebilirsiniz.

Ahşap tasarımlı ürünlerin hava koşullarına uygun olması ile de bu ürünlerin tamamı tercih sebebi olarak ortaya çıkıyor Sizlerde dış mekan ve bahçe tasarımlarında iroko deck uygulama seçeneklerini kullanmak istiyorsanız Garden star sitesinin çalışmalarından yararlanabilirsiniz.

iroko Deck Uygulama

Iroko Deck Uygulama yatlar tekneler veya havuz kenarı gibi suya maruz alanlar için kullanılan bir tasarımdır. Iroko ağaçlarından üretilen bu malzeme suya dayanıklı ve ayrıca UV ışığına dayanıklı olduğu için tercih edilir. Iroko deck uygulaması aynı zamanda estetik bir görünüm sağlar ve yıllar boyunca dayanıklıdır. Iroko deck uygulaması yaparken profesyonel bir uygulayıcı tarafından yapılması önerilir çünkü iroko malzemesinin işlenmesi ve kurulumu konusunda deneyim gerektirir. Iroko Deck Uygulama yatlar tekneler veya havuz kenarı gibi suya maruz alanlar için kullanılan bir tasarımdır. Iroko ağaçlarından üretilen bu malzeme suya dayanıklı ve UV ışığına dayanıklı olduğu için tercih edilir.

Iroko ağacının özellikleri ve faydaları

Iroko deck uygulaması dış alanlarınızı estetik ve dayanıklı hale getirmek için kullanılır. Iroko deck uygulaması profesyonel bir uygulayıcı tarafından yapılması önerilir çünkü iroko malzemesinin işlenmesi ve kurulumu konusunda deneyim gerektirir. Bu uygulama yapıldığında iroko malzeme kullanılarak yapılan yüzeyler suya ve UV ışığına dayanıklı olacaktır.Iroko Deck Uygulama genellikle suya maruz alanlar için kullanılır özellikle de yatlar tekneler veya havuz kenarı gibi alanlar için. Bu malzeme suya ve UV ışığına dayanıklı olduğu için bu tür alanlar için idealdir. Iroko deck uygulaması dış alanlarınızı estetik ve dayanıklı hale getirmek için kullanılabilir. Ayrıca teras balkon veya veranda gibi alanlar için de kullanılabilir. Iroko deck uygulaması genellikle profesyonel bir uygulayıcı tarafından yapılır ve iyi bir bakım yapıldığı takdirde yıllarca dayanabilir.

Iroko Deck Uygulama hakkında daha detaylı bilgi almak için websitemizi ziyaret edebilirsiniz. https://www.gardenstar.com.tr/