YAŞAM ALANININIZI AHŞABIN DOĞALLIĞIYLA ZENGİNLEŞTİRİN
Garden Star Ürünleri’nin vizyonu ve arzusu, müşterilerimize iç mekanlar için ihtiyaç duydukları tüm ahşap ürünleri en yüksek kullanışlılık ve kalite düzeyinde sunmaya yöneliktir. Pek çok ürün çeşidimize ait fotoğrafları galeri sayfamızda bulabilirsiniz. Ürünlerimiz arasında; masa, sandalye, tv ünitesi, sedir, sandık, raf, dolap, ahşap sofra ve daha pek çok ürün yer almaktadır.

İç mekan mobilyaları ahşabın doğallığıyla estetik tasarımları bir araya getirerek, yaşam alanlarınızı doğal ve çekici bir şekilde tamamlamak için tasarlanmıştır. Uzman ekibimiz, fayda ve işlevsellik uyumu yüksek geniş bir ürün yelpazesi sunmaktadır. Müşteri gereksinimlerine bağlı olarak, ürün tasarımı ve imalatı gerçekleştirilir.

GEÇMİŞTEN GELEN DEKORATİF STİL
Her mobilyanın tasarımı, geçmişten gelen dekoratif bir stilde olduğu için ürünlerimiz evinizin içindeki doğal çevreye mükemmel uyum sağlar.

Tasarım ilkemiz: doğal ve kullanışlı, doğaya aykırı yaşam tarzına kapalı.

YÜKSEK KALİTELİ AHŞAP
Trend Ahşap Ürünleri, ürettiği tüm ahşap ürünlerde yüksek kaliteli ağaç kullanmaktadır. Doğal bir ürün olan ahşap, hem iç hem de dış mekanlarda ihtiyaç duyulan tüm ürünlerde kullanılabilir. Ahşabın sunduğu avantajlar arasında şunları sayabiliriz.

Uzun Ömür
Zamana ve hava koşullarına karşı dirençlidir. Uzmanlarımız tarafından kullanılan modern teknolojilerle, böceklere ve mantarlara karşı da dayanıklılık sağlanmaktadır.

Hızlı Üretim
Ahşap kolay işlendiğinden, ürünlerin üretim süreci fazla zaman almaz.

Doğal Görünüm
Ahşabın doğal ve sıcak renkleri sayesinde, ahşap ürünler evinize ve bahçenize aşinalık ve rahatlık getirecektir.

Bakım Kolaylığı
Ahşap, bakımı en kolay ve zamana en iyi uyum sağlayan malzemedir