Ahşap Cephe Kaplama

Tüm dış mekan uygulamalarımızda dayanıklılık ve uzun ömür açısından olması gereken tüm üretim tekniklerini kullanmaktayız.
Nitelikli yapıştırıcılar, laminasyon işlemi ve modern boyama işlemleri kullanarak yapmış olduğumuz uygulamalar ve dış mekan mobilyaları uzun yıllar ilk günkü güzelliğini korumaktadırlar.

Ahşap mimarisi ile bütünleşen çalışmalarımız, ahşabın doğallığını ve güzelliğini, doğanın kusursuzluğu ile birlikte kullanım olanağı sunar.

Ahşap Cephe Kaplama

Ahşap çok kullanışlı doğal bir yapı malzemesidir. Özellikleri itibariyle diğer malzemelere göre fazla üstünlükleri olduğu için daha çok tercih edilmektedir. Kuvvetli rüzgarlar, ağır kar yükleri, yüksek nem gibi binanızın dayanacağı etkenler ne olursa olsun ahşap her problemin üstesinden gelecek kapasitede bir malzemedir.

Ahşap dış cephe kaplama uygulamasında kullanılan lambiriler birinci sınıf ağaçtan yapılmakta olup çürümeye karşı korumak amacıyla emprenye edilmektedir. Lambirilerin altında ekstra izolasyon yaratacak izolasyon köpüğü, taş yünü, elyaf gibi başka malzeler de kullanılarak ısı kaybı en aza indirilmektedir.

ŞIK, ESTETİK VE DAYANIKLI

Cephe tasarımlarınıza şıklığı ile estetik bir görünüm kazandıran Garden Star iroko ve teak cephe kaplamaları ürünleri ile binalarınız elit bir yapıya bürünüyor.
Doğadan elde edilmesi ile başlayan süreçte dayanıklılığı ile bilinen iroko ağacına ahşap işlemi sayesinde stabil ve etkileyici sonuçlar elde edeceğiniz bir çözüme kavuşturuyoruz.
Garden Star iroko ve teak cephe kaplama ürünleri açık bal rengi ile mekânlarınıza şıklık ve zarafet katacak.

AHŞAP DIŞ CEPHE KAPLAMA

Ahşap cephe olarak, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak tamamen sorunsuz ve garantili imalatlar yapmaktadır. Ahşap cephe kaplamaları, yatay ve dikey uygulamalara imkan veren özel ölçü ve profil seçeneklerinin yanı sıra uzun ömürlü ve stabildir. Böylece binalarınızın tasarım ve estetik görünümünü desteklerken aynı zamanda hava koşullarına karşı yüksek dayanıklılık sağlar.

Ahşap Ürünler, doğanın sunduğu değerleri yaşam alanlarına taşımaktadır. Teak, iroko, dişbudak, çam, ayous ağaçlarını sağlamlık ve dayanıklılık açısından çağın en ileri tekniği olan termal modifikasyon yöntemi “Thermowood” tekniği ile işleyerek dış cephe ve deck sistemlerinde profesyonel ürünler sunmaktadır.

Ahşap cephe uygulama kullanılan lambiriler birinci sınıf ağaçtan yapılmakta olup çürümeye karşı korumak amacıyla emprenye edilmektedir. Lambirilerin altında ekstra izolasyon yaratacak izolasyon köpüğü, taş yünü, elyaf gibi başka malzeler de kullanılarak ısı kaybı en aza indirilmektedir.

Ahşap dış cephe kaplama çok avantajlıdır:

  • Binanın hava almasını sağlar
  • Isı yalıtımı sağlar
  • Ses yalıtımı sağlar
  • Binanın çok daha estetik ve güzel görünmesini sağlar
  • Çevre dostudur
  • Sağlıklıdır

2 cm kalınlığındaki ahşap lambirinin ısı yalıtımı yaklaşık olarak 20 cm kalınlığındaki cam elyafının izolasyon değerine eşdeğerdir.

Ahşap Cephe Uygulama

Teak Cephe Uygulama

Iroko Cephe Uygulama

Ahşap Cephe Kaplama

Dış Cephe Ahşap Kaplama
DIŞ CEPHE AHŞAP UYGULAMA

Hizmet Bölgeleri